Markalar
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel Ürünler
 

Gizlilik İlkeleri

YASAL UYARI

Öncelikle bizi tercih ettiğınz için teşekkür ederiz. www.emprimebaskikaliplari.com web sitesini ziyaret etmekle, bu sitenin kullanım kurallarını kabul etmiş olduğunuzu önemle hatırlatmak isteriz.

1. Site üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi www.emprimebaskikaliplari.com'a aittir. Bu siteyi ziyaret etmekle sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş sayılıyorsunuz. empgrup, şu anda okuduğunuz sözleşme de dâhil olmak üzere, sitedeki mevcut her türlü bilgiyi, haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

2. Bu siteye girilmesi ve site içeriğinin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür anlaşmazlık Türk kanunlarına tabi olup, anlaşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. emprimebaskikaliplari, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkını saklı tutar.

3. www.emprimebaskikaliplari.com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini kontrol etmektedir. Ancak buna rağmen, sitedeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, amaca uygunluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

www.emprimebaskikaliplari.com'nin sahibi AYDIN UYSAL'dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, teknik çizimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu sitenin sunumu Empsangrup un ya da AYDIN UYSAL'ın lisans ve/veya izin aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. www.emprimebaskikaliplari.com'dan önceden yazılı izin alınmaksızın, işbu sitedeki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, yazılımın kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, link verilmesi, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, ve satılması yasaktır. Sitedeki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel gereksinimler için mümkündür.

www.emprimebaskikaliplari.com bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya başka sebeplerden doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. www.emprimebaskikaliplari.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Siteye girilmesinden ve sonuçlarından doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından www.emprimebaskikaliplari.com beri kılındığı peşinen kabul edilir.

Bu sözleşme sitemizin çeşitli arama motorlarında veya web sitelerinde saklanmış (indexlenmiş) eski sayfaları ve içerikleri için de geçerlidir.